Виробництво перліту

ru ua

Перліт - народження у вогні

Перліт - порода яка утворюється під час гідратації вулканічного скла при охолодженні вулканічних вивержень під впливом високих температури і тиску або через довгий період часу під впливом поверхневих вод і гідротермальних розчинів.

Швидке нагрівання перлітової руди до температури 900°C пом’якшує вулканічне скло і перетворює зв’язані молекули води на пару яка спучує частинки перліту як поп-корн..

Спучені частинки - скупчення малесеньких, легких, ізоляційних, скляних бульбашок. Пухирці та отвори поверхні частинок мають властивість вбирати і затримувати воду та повітря, що є особливо важливим у садівництві.

Складні технології виробництва перліту дозволяють збільшити та поєднати окремі перлітові бульбашки, які використовуються в якості наповнювачів або добавок для широкого спектру продукції

Спучені частинки перліту представляють лабіринти мікроскопічних сполучень, які можуть бути використані для фільтрації та очищення широкого спектру рідин, напоїв і фармацевтичної продукції.

В нас ви можете купити перліт, купити вермикуліт або купити теплі штукатурки та стяжки ТМ "Bauwer" (Тепловер) на основі перліту по всій Україні. Детальнішу інформацію стосовно асортименту, доставки замовлення та цін можна знайти у розділі Ціни.