Перлітові стяжки та перлітові засипки для підлог

Перлітова ізоляція підлоги

Перлітова ізоляція у вигляді основи під підлоги може використовуватися для "плаваючих" бетонних підлог, асфальтованих підлог та "плаваючих" дерев'яних підлог. Це особливо зручно , коли потрібно вирівнювати підлогу і значно підвищити звукоізоляцію між поверхами, між підлогою та стінами, а також ізолювати системи трубопроводів. А також перлітова система є корисною при облаштуванні вбудованого в підлогу опалення, оскільки перлітова ізоляція не розширюється, не дає усадки при змінах температури і не горюча. Перлітова ізоляція підлоги є неорганічною, не гниє, не горить, не створює середовище для гризунів. Завдяки натуральному рН, не викликає корозії трубопроводів і електричної проводки, яка може бути в районі підлоги.

Перлітова звуко- та тепло- ізоляція на сьогоднішній день досить актуальним і популярним продуктом. Влаштування "плаваючих" підлог на перлітовій основі, відділених від несучих конструкцій пружними прокладками, дозволяє знизити рівень ударного шуми і підвищити індекс ізоляції повітряного шуму в перекриттях. Перлітова ізоляція підлоги може використовуватися і для багатошарових систем з насипною ізоляцією. Перлітова засипна ізоляція має здатність заповнювати всі пустоти, шви і раковини, дозволяючи таким способом, зменшити передачу звукових хвиль крізь стіну. Легкий 20 сантиметровий стіновий блок заповнений перлітом, за звукоізоляційними властивостями перевищує навіть нормативні показники.

Характеристики перлітової ізоляції для підлоги: щільність 70 – 100 кг/ куб.м; фракційний склад перліту – 10-20% фракції 1,18мм, 90% фракції 0,15мм; теплопровідність (залежить від щільності) – 0,039 -0,047 Вт/(м"С)

Вирівнювання підлоги

Особлива властивість перліту – це є здатність обтікати будь – які нерівності, шорсткості або виступи, що є на основі підлоги. Перлітова стяжка має самовирівнюючі властивості. Це дозволяє легко і швидко визначити рівень підлоги. Окрім того, оскільки перлітова ізоляція під підлоги водовідштовхуюча, вона не буде поглинати води у випадку аварійного протікання водопроводу, що зможе обмежити рівень шкоди сусідам, так це переважно відбувається у подібних випадках. Оскільки перліт – неорганічний матеріал з нейтральним рН, трубопроводи чи електрокомунікації, що знаходяться під підлогою, не будуть піддавати корозії.

Підлогова суха будівельна суміш на основі цементу, перліту, піску та добавок володіє вищою щільністю, а відповідно, вищими показниками тепло та звукозахисну. Вона може застосовуватися для створення тепло захисних та звукоізоляційних міжповерхових перекритті без укладки під чистову підлогу, додаткових прокладок, які за звичай використовуються для зниження ударного шуму (коркових, композитних, із спіненого поліетилену, екструдованого полістиролу чи ін.)

Тепла підлога на основі перліту

Дуже ефективним вважається тепла підлога на основі перліту. Для його укладання використовується гідрофобізований перліт, фракції якого не перевищують 6 міліметрів. Після укладання трубопроводів на підготовлену поверхню пісок висипається з мішків і розрівнюється довгими рейками, при цьому товщина шару повинна бути на 20% більше бажаної висоти покриття.

При необхідності під піском ховаються і дренажні трубки з прошарком з крафт-паперу над ними (в тому випадку, якщо в якості основи використовується не перекриття над підвалом). Поверх засипки укладаються плити, наприклад, з газобетону, далі здійснюється наливка підлоги. Для дерев'яних покриттів для підлоги ущільнення плитами не використовується, перлітом просто заповнюються всі порожнечі між лагами.

У нас Ви можете купити :

  • перліт,

  • вермикуліт

  • теплі штукатурки та стяжки ТМ "Bauwer" (Тепловер)