Перлітова ізоляція труб

Захист від поширення вогню і диму є обов’язковим пунктом у всіх будівельних вимогах. Часто за ізольовані труби необхідно прокладати через протипожежні стіни чи теплоізоляційні перегородки, зберігаючи при цьому ефективність протипожежного захисту. Труби, що за ізольовані матеріали з вмістом перліту, мають клас пожежної безпеки R 120 (120 хвилин вогнестійкості при безпосередній дії вогню ). Це відповідає навіть найстрогішим вимогам пожежної безпеки.

Переваги ізоляції труб перлітом:

  • при контакті з металом перліт не викликає корозії, так як володіє нейтральним рН

  • невисока щільність матеріалу сприяє низьким механічним навантаженням на трубопровід, що позбавляє необхідності в створенні додаткових несучих конструкцій.

  • Ізоляція труб з допомогою перліту характеризується низькою теплопровідністю

  • Вогнетривкі плити чи інші матеріали(якими утеплюють трубопровід) на основі перліту не змінюють форму і геометричні розміри при нагрівання чи охолодженні.

  • Є водовідштовхувальними


Бітумно перлітова теплоізоляція труб

Сталеві труби з бітумно перлітовою теплоізоляцією і покривним шаром призначені для прокладки теплових мереж безканальним способом в ґрунті. Покривний шар забезпечує гідроізоляцію та механічну міцність бітумно перлітової ізоляції.

Фізико – механічні показники бітумно перлітової ізоляції:

- Середня щільність в сухому стані – 350-450 кг/см3

- Межа міцності: при стисканні – 0,5 МП ,при згинанні – 0,2 МПа

- Водопоглинання при повному зануренні за одну добу (за об'ємом) – 3%

Коефіцієнт теплопровідності в сухому стані при t = 20 º С - 0,08-1 ккал/м*годину*градус; 0,09-0,11 Вт/ м*к

Перевагами бітумно перлітної ізоляції труб є:

- Економічна вигода при їх будівництві – скорочення об’ємів капіталовкладення, полегшення монтажно – будівельних робіт, зменшення витрат збірного залізобетону.

- За надійністю і довговічністю не поступаються прокладанню теплотрас в залізобетонних каналах

- Термін служби труб за ізольованих бітумо-перлітом при правильному монтажі трубопроводу значно перевищує нормативний термін експлуатації 10 років і залежить від внутрішньої корозії сталевих труб, пошкодженні теплоізоляційного покриття при монтажі чи ремонті.

У нас Ви можете купити :

  • перліт,

  • вермикуліт

  • теплі штукатурки та стяжки ТМ "Bauwer" (Тепловер)