Перлітові блоки

Штучний перлітовий камінь може бути сформований в вигляді цегли або блока. Перевагою штучного перлітового каменю є мала вага. Традиційний камінь і стінові вироби достатньо тяжкі і потребують встановлення дорожчих несучих конструкцій. При використанні перлітових виробів традиційний каркас і його матеріали за звичай полегшені, і затрати на його встановлення можуть бути зменшеними. Другою перевагою легких перлітових каменів є зниження затрат на завантаження і легкість обробки. Окрім того перліт забезпечує значні переваги в теплоізоляції і є стійким до дії вогню. Сформовані перлітові вироби можуть використовуватися в новому будівництві, при переплануванні, а також в середині чи ззовні будівлі, в залежності від використовуваного в’яжучого.

За звичай при виготовленні перлітових виробів використовують портландцемент, гіпс, вапно, глину, смоли чи інші полімери. В склад суміші можуть включати також пісок, сланець, пігменти, рублене лугостійке скловолокно, поліпропіленові чи деревні волокна, а також різні хімічні добавки.

Склади сумішей (в’яжуче: перліт) для перлітових виробів розташовані в діапазоні від 1:4 до 1:10 по об’єму. Змішування проводиться в стрічкових, розчинних чи інших сумішах з невеликою швидкістю обертів. Тип лопастей і їх розмір повинен бути вибраний для найповільнішого перемішування, щоб уникнути роздрібнення перлітових зерен.

Перлітові вироби можуть бути сформовані з допомогою литої або пресованої технології в рельєфних формах, екструзією або вібруванням в дерев'яних або сталевих формах. Готова поверхня і конфігурація виробу залежить від використаної форми.

Легкі перлітові вироби у вигляді цеглин чи блоків використовуються для зовнішньої або внутрішньої кладки стін чи перегородок, кладки камінів.

Перлітова цегла використовується з ціллю утеплення лише для само несучих стін. Для несучих стін вона використовується як додатковий матеріал до силікатної чи керамічної цегли. Укладається з ними в перев'язку, при цьому товщина несучої стіни повинна складати 51 см. Це потрібно для того, щоб забезпечити міцність та стійкість будованого об’єкту.

Для окремого шару теплоізоляції перлітова цегла використовується для будь-яких стін, вкладається в 1 цеглу. Цього є достатньо, щоб знизити тепловтрати на 75%.

Перліт може також використовуватися при виготовленні клеїв та розчинів, що використовуються в комплекті із стіновими виробами.

Перлітобетонні блоки

Одним з різновидів перлітобетону є перлітобетонні блоки. Найчастіше їх використовують при зведенні малоповерхових (2-3 поверхи) будівель (гараж, будинок, дача, майстерня та ін..), навіть не звертаючись до послуг муляра (1 блок = 3-4 цегли).

Перевагою цього виду блоків є:

- Мінімальна товщина. Забезпечують всі необхідні нормативи при мінімальній товщині стін серед всіх конструкційно- теплоізоляційних матеріалів

- Екологічна чистота. При виробництві матеріалу не використовуються хімічні компоненти. По екологічних параметрах, перлитобетонні блоки коштують так само, як керамічна цегла, при цьому забезпечуючи кращі тепло-, звукоізоляційні якості

- Вогнестійкість. Блоки не горять, не поширюють вогонь, тому що перліт - вогнетривкий матеріал (робоча температура від - 200 гр.С до + 900 гр.С)

- Максимальна повітропроникність. Серед усіх теплоізоляційних стінових виробів перлітобетонні блоки дозволяють приміщенню “дихати”

- Легкість в обробці. Блоки легко штукатуряться, свердляться.

У нас Ви можете купити :

  • перліт,

  • вермикуліт

  • теплі штукатурки та стяжки ТМ "Bauwer" (Тепловер)