Декоративні та теплі штукатурки на основі перліту

На сьогоднішній день на ринку будівельних матеріалів стали популярні перлітові штукатурки, які виготовляються на основі спученого перлітового піску. Вони забезпечують прекрасну декоративну обробку стін, а також збільшують їх теплоізоляцію. Застосовується перлітова штукатурка як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки приміщень. Ідеально підходить для штукатурки стін з піноблоків.

Гіпсова штукатурка з перлітом - це суха штукатурна суміш ручного нанесення на основі високоякісного гіпсу з перлітом та полімерними модифікаторами європейського класу для вирівнювання поверхонь з цегли, бетону, пінобетону, старої штукатурки всередині приміщень із затиранням до ідеально гладкої поверхні, що не вимагає шпаклювання гіпсовою фінішною шпаклівкою.

Штукатурка гіпсова з перлітом має такі переваги :

  • підвищені теплоізоляційні властивості і особливу міцність, в порівнянні з традиційними гіпсовими штукатурками.

  • ще однією важливою властивістю даної гіпсової штукатурки є те, що штукатурка є проста у замішуванні та нанесенні, проста в обробці для отримання максимально гладкої поверхні стін, а також очевидна для досвідчених майстрів-професіоналів якість, навіть коли суміш ще знаходиться у вигляді штукатурного розчину.

  • теплопровідність стартової штукатурки гіпсової з перлітовим піском становить 0,34 Вт/(м•К) - це означає, що вона майже в 2,5 рази тепліше цегли.

Спучений перліт в складі гіпсової штукатурки стартової - це сипкий, пористий, пухкий, легкий, довговічний матеріал. Перліт вогнестійкий: температура застосування - від -200 до +900°С. Штукатурка гіпсова на основі перліту володіє відмінними не тільки теплоізолюючими, але і звукоізолюючими властивостями, а також високою поглинальною здатністю. Сам по собі перліт здатний ввібрати рідини до 400% від власної ваги. Перліт у складі гіпсової штукатурки стартової надзвичайно біологічно стійкий: не схильний до розкладання і гниття під дією мікроорганізмів, не є сприятливим середовищем для комах і гризунів. Також перлітовий пісок в гіпсовій штукатурці хімічно інертний: нейтральний до дії лугів і слабких кислот. Перліт є екологічно чистим і стерильним матеріалом, не токсичний, не містить важких металів.

За рахунок всіх вище перелічених властивостей гіпсова штукатурка з перлітом на порядок вище за своїми властивостями, ніж звичайні штукатурки, і може застосовуватися не тільки в опалювальних кімнатах без механічних та експлуатаційних навантажень на стіну, а й в нежитлових приміщеннях з невеликою дією вологи і з помірними експлуатаційними навантаженнями. До того ж, перлітово-гіпсова штукатурка економічніша і по витраті на 2 кг на кожному квадратному метрі стіни, і в тому плані, що може відразу бути пофарбована без застосування шпаклівки гіпсової фінішної.

У нас Ви можете купити :

  • перліт,

  • вермикуліт

  • теплі штукатурки та стяжки ТМ "Bauwer" (Тепловер)