Застосування перліту

За рахунок низької щільності застосовується для виробництва легких бетонів, підйомно-поворотних панелей, цегли, кахлю, не несучих конструкцій стін, тунелів. Зменшує затрати фізичної сили.Додаванням перліту у тинькувальні і кладочні розчини, тинькувальні, теплоізоляційні та звукоізоляційні плити забезпечує якісну звуко- і теплоізоляцію. Детальніше тут

Вогнезахист:

Завдяки своїм вогнетривким властивостям Перліт застосовують для ізоляції сейфів, кімнат, дверей, димоходів тощо.

Перліт використовують у поєднанні з компостними матеріалами або як автономне живильне середовище. Маючи здатність утримувати воду і поживні речовини, забезпечувати аерацію, спучений перліт застосовують при черенкуванні рослин, як насіневій субстрат, кондиціонер ґрунту, гідропоніці, улаштуванні зелених дахів. Детальніше

Сільське господарство:

Наповнювач для кормів, добавка до пташиного посліду для зменшення запаху та сорбації вологи, носій поживних речовин/лікарських засобів, використовується для швидкого вивільнення активних компонентів мінеральних добрив.

Фільтрація:

Завдяки своїй унікальний структурі перліт використовують при фільтруванні різного роду рідин - пиво, вино, рослинна олія, лимонна кислота, цукор, масло, фармацевтична продукція, фруктові соки, хімікати, сусла, вода для басейнів, питна вода, стічні води, біо-дизель.

Металургія:

Властивості спученої перлітової руди є дуже ефективними для коагуляції шлаку в сталі, заліза і алюмінію. Ливарні основи і прес-форми, печі, тиглі.

Гігієна:

Завдяки своїй м’якій абразивності і контрольованою формою частинок, спучений перліт може бути використаний в якості основного абразивного матеріалу в зубній пасті, милі. Висока ємність поглинання перліту робить його придатним для використання в інших особистих засобах гігієни, таких як дезодоранти, креми.

В нас ви можете купити :

  • перліт,

  • вермикуліт

  • теплі штукатурки та стяжки ТМ "Bauwer" (Тепловер)