Застосування перлітуБудівництво легких конструкцій:

За рахунок низької щільності застосовується для виробництва легких бетонів, підйомно-поворотних панелей, цегли, кахлю, не несучих конструкцій стін, тунелів. Зменшує затрати фізичної сили. 


Будівництво/тепло та звукоізоляція:

Додаванням перліту у тинькувальні і кладочні розчини, тинькувальні, теплоізоляційні та звукоізоляційні плити забезпечує якісну звуко- і теплоізоляцію. Перліт також використовують як засипна ізоляція. Вогнезахист: 

Завдяки своїм вогнетривким властивостям Перліт застосовують для ізоляції сейфів, кімнат, дверей, димоходів тощо. Садівництво:

Перліт використовують у поєднанні з компостними матеріалами або як автономне живильне середовище. Маючи здатність утримувати воду і поживні речовини, забезпечувати аерацію, спучений перліт застосовують при черенкуванні рослин, як насіневій субстрат, кондиціонер ґрунту, гідропоніці, улаштуванні зелених дахів.

Сільське господарство: 

Наповнювач для кормів, добавка до пташиного посліду для зменшення запаху та сорбації вологи, носій поживних речовин/лікарських засобів, використовується для швидкого вивільнення активних компонентів мінеральних добрив. 


Фільтрація:

Завдяки своїй унікальний структурі перліт використовують при фільтруванні різного роду рідин - пиво, вино, рослинна олія, лимонна кислота, цукор, масло, фармацевтична продукція, фруктові соки, хімікати, сусла, вода для басейнів, питна вода, стічні води, біо-дизель.


Металургія: 

Властивості спученої перлітової руди є дуже ефективними для коагуляції шлаку в сталі, заліза і алюмінію. Ливарні основи і прес-форми, печі, тиглі. 


Сорбент:

Пориста структура спученого Перліту забезпечує відмінну сорбацію. Завдяки цьому Перліт використовується для боротьби з забрудненням навколишнього середовища - ліквідація виливу нафти, розтікання хімікатів, збір пестицидів, гербіцидів, а також, як каталітичний носій. 

Гігієна:

Завдяки своїй м’якій абразивності і контрольованою формою частинок, спучений перліт може бути використаний в якості основного абразивного матеріалу в зубній пасті, милі. Висока ємність поглинання перліту робить його придатним для використання в інших особистих засобах гігієни, таких як дезодоранти, креми.


ru ua